Mysłowice, ul. Ziętka 52a 32 223 42 11

Tradycyjna kuchnia w najlepszym wydaniu

Odkryjhistorię naszej restauracji

Towarzyszymy w najważniejszych momentach
O naszej restauracji

Śląska Restauracja Carpe Diem – Mysłowice, ul. Ziętka 52a

Nazwa naszej restauracji bezpośrednio wiąże się ze słynnym „Carpe Diem” Horacego – chcemy dać Państwu możliwość czerpania przyjemności z każdego dnia. Ściśle wiąże się to z oferowanymi przez nas potrawami, ponieważ uważamy, że dobre jedzenie sprawia ogromną radość. Wiemy też, jak bardzo istotna jest atmosfera miejsca, w którym przebywamy, dlatego w Carpe Diem dbamy o nią codziennie. Restaurację prowadzimy nieustannie od 2006 roku.


 
 

Poznajnaszą ofertę

Naszą specjalnością jest tradycyjna. Każdego dnia można wybrać któryś ze specjałów z karty menu lub cyklicznie przygotowywanego menu Szef Kuchni poleca. Restauracja otwarta jest w dni powszednie od 11.00 do 21.00. W sobotę oraz niedzielę od 12.00 do 22.00. Nasz lokal mieści się w Mysłowicach przy ulicy Ziętka 52a.

Z naszych usług korzysta wiele prywatnych osób i firm. Skupiamy się na organizacji wyjątkowych spotkań rodzinnych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny i rocznice. Tego rodzaju przyjęcia są esencją naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań aby Twoje spotkanie z rodziną było doskonałe.

Uzupełnieniem naszej oferty są spotkania biznesowe, imprezy firmowe, bale sylwestrowe, Andrzejki i inne imprezy tematyczne, jak wesela Sosnowiec.

Opinie o naszej restauracji można znaleźć na naszym profilu facebook oraz na :